Szymon Kobusiński

Fotograf, autor multimedialnych projektów artystycznych, wykładowca, twórca studia fotograficznego, producent filmowy. Autor licznych wystaw "Inny Świat", "Mój czas", "Światło Życia", "Ocalić od zapomnienia". Laureat nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych, wśród nich I nagroda w konkursie dla fotografów profesjonalnych "Modna Nokia" w 2004 roku. Czynnie współpracuje jako fotograf z wieloma firmami i wydawnictwami (m.in. Bertelsmann Media, Edipresse, Polpharma, Nokia, Philips, Generali, Telewizja Polska, Nationale Nederlanden, Ministerstwo Zdrowia, Cameron McKenna).

STRONA WWW

Małgorzata Bałdowska

Wizażystka, pracuje przy sesjach fotograficznych mody, beauty, polskich celebrities, pokazach mody, realizacji programów telewizyjnych np. Voice of Poland, Bitwa na Głosy, Zacisze Gwiazd. Współpracowała z wieloma gwiazdami min. Edytą Górniak, Adą Fijał, Marią Pakulnis, Anitą Sokołowską, Ramoną Rey, Grażyną Wolszczak, Anną Popek, Urszulą Dudziak, Magdą Steczkowską, Romą Gąsiorowską. W 2006 roku robiła make up finalistkom Miss World.

STRONA WWW

Michał Zagórny

Fotografia to jego pasja, która stała się sposobem na życie. Sesje biznesowe, portretowe, ślubne i produktowe to jego codzienność. Przed obiektywem gości znakomite osobistości takie jak; Radzimir Dębski, Mariusz Czerkawski, Adam Sztaba, Grzegorz Krychowiak, Jerzy Dudek czy Katarzyna Figura. Jego fotografie można oglądać nie tylko na portalach biznesowych, ale również na okładkach kolorowych magazynów.

STRONA WWW

Bonia Barzycka-Bogdanik

Dziennikarka oraz producentka telewizyjna i filmowa. Od kilkunastu lat współpracuje z największymi, polskimi kanałami telewizyjnymi m.in. Polsat News, Polsat Play, TVP 1, TVP Historia, NEXT 3D w dziedzinie realizacji autorskich programów, filmów dokumentalnych oraz materiałów informacyjnych. Twórczyni takich produkcji jak "Żywioły 3D", "Af–Gun", Polo NEXT Club, (ER)coming. Duże doświadczenie zdobyła podczas licznych realizacji programów live, takich jak STARTER. W dziedzinie filmu fabularnego pracowała dla takich twórców jak Marek Stacharski, Robert Krzępek i Grzegorz Auguścik. Zajmuje się również produkcją i reżyserią reklamową. Przez ostatnie lata pracowała jako dyrektor produkcji agencji Creatiff Garden.

Daniel Szwejkowski

Ekspert w Adobe After Effects. Twórca reklam, teledysków, animacji a w szczególności efektów specjalnych. Pracował dla takich firm jak: TVN, TVP Historia, Universal Music Polska, Sony Music Poland, BZWBK, HSBC, Egmont, BDO, RWE, Trend Micro, Warta i wiele innych. Osiągnięcia: Grand Prix na "World Media Festival" w Hamburgu za serial internetowy "2020 The Series" do którego tworzyłem efekty specjalne, Seminaria "Materiały audiowizualne w kampaniach reklamowych", oraz "Cyfrowe efekty specjalne w filmie i telewizji" na Łódzkich targach "Film Video Foto" na zaproszenie magazynu "Prokreacja" (2010) i WSR (2012).

STRONA WWW

Malwina Wodzicka

Jest młodą i kreatywną montażystką, stale poszukującą ciekawych projektów. W jej portfolio znajdują się reklamy, filmy korporacyjne, teledyski, mashapy filmowe, programy telewizyjne oraz etiudy studenckie. Ekspertka od Final Cut Pro. Montażystka filmu "TOAST" reż. Filip Hillesland, który zakwalifikował się na Międzynarodowy Festiwal Palm Springs ShortFest.

STRONA WWW

Grzegorz Mikrut

Fotograf fashion i beauty. Każdego dnia coraz bardziej kocha swój zawód i utwierdza się w przekonaniu, że nie chciałby robić już nic innego. Wychodzi z założenia, że na wielki sukces składa się wiele mniejszych, dlatego bycie konsekwentnym w swoich działaniach to jego cecha numer jeden. Jego klienci to m.in. T-Mobile, Casio, Dream Nation, Lidia Kalita, Teatr Kamienica, Mostrami.pl, Annabelle Minerals, Fortis Bank, ENNBOW. W 2016 roku zwyciężył 10. edycję Art & Fashion Forum by Grażyna Kulczyk w kategorii Fashion Photography.

STRONA WWW

Paulina Lipińska

Przygodę z fotografią rozpoczęła robiąc zdjęcia telefonem, teraz oświetlenie studyjne nie ma przed nią tajemnic. Uwielbia pracę z ludźmi i zabawę wizerunkiem. Najlepiej czuje się w sesjach portretowych i fashion. Bogate doświadczenie zdobyła przy współpracy z młodymi projektantami, min. z Pudle w Pudle, Szyjemy Sukienki czy PAR de Moi. Oprócz tego współpracuje z agencjami modelek: Mango Models, Free Models Agency oraz wspaniałymi wizażystkami takimi jak Natalia Zdrojek czy Maja Ogonowska.

STRONA WWW

Michał Bialik

Prowadzi własną firmę, w ramach której realizuję projekty informatyczne, począwszy od stron i portali opartych na systemach CRM/ERP. Jako Account Executive nadzorował ogólnopolską emisję reklam prasowych dni otwartych Hyundai, kampanie prasowe Kinoteki oraz Hyundaia, akcję mailingową Banku Ochrony Środowiska.

STRONA WWW